Нафтогазове
та хімічне обладнання

Підприємства хімічної та нафтогазової галузей відіграють значну роль в промисловому секторі. Функціонування всіх компаній забезпечують роботу цілого ряду суміжних галузей, включаючи паливно-енергетичний комплекс, агропромисловий і хіміко-лісовий комплекси.

Устаткування нафтохімічної промисловості існує як типове, широко застосовується на більшості підприємств, так і спеціальна, що використовується на конкретних етапах або ділянках підприємств.

Специфічні особливості конструкцій машин і апаратів виробництв визначаються необхідністю задоволення складного комплексу вимог, що випливають з особливостей різноманітних процесів нафтохімічних технологій.

Саме тому впровадження інноваційних технологій проектування та управління інженерними роботами дає значні результати, які забезпечують появу нових типів обладнання і безпосередньо впливають на розвиток промислового потенціалу. Ефекти, одержувані від впровадження прогресивних технологій, забезпечують підвищення якості продукції, що випускається і поліпшення екологічних характеристик машинобудівного виробництва.

Перелік
автоматизованих завдань

Ескізне проектування і розробка скелетної моделі

Autodesk Inventor Professional

3D-САПР Autodesk Inventor містить в собі інструменти професійного рівня для машинобудівного 3D-проектування, візуалізації, випуску робочої документації і аналізу виробів.

Електротехнічне проектування

Autodesk AutoCAD Electrical

AutoCAD Electrical - це розширений AutoCAD для інженерів-електриків. Містить повний набір інструментів AutoCAD, до яких додані спеціалізовані інструменти для автоматизації створення схем і 2D креслень компонування шаф і монтажних панелей, а також автоматичної генерації звітів. AutoCAD® Electrical входить до складу рішення для електронного моделювання виробів.

Деталіровка і оформлення креслень

Autodesk Inventor Professional

3D-САПР Autodesk Inventor містить в собі інструменти професійного рівня для машинобудівного 3D-проектування, візуалізації, випуску робочої документації і аналізу виробів.

2D-проектування і розробка КД

Autodesk AutoCAD Mechanical

Рішення AutoCAD Mechanical створювалося як розширення стандартних можливостей «платформи» AutoCAD для промислового машинобудівного проектування. Отримавши весь багатий базовий функціонал AutoCAD, цей продукт має значні доповненнями у вигляді великих бібліотек деталей, що використовуються на виробництві, а також інструментів, що дозволяють значно прискорити проектування на машинобудівному підприємстві.