inventor-no-year-lockup-one-line-screen 1 (1)

Як прискорити процес

розробки конструкцій з

Ilogic в Autodesk inventor?

АВТОМАТИЗУЙТЕ РОЗРОБКУ ПРОМИСЛОВИХ ПРОДУКТІВ В INVENTOR І ЗВІЛЬНІТЬ ЧАС НА НАЙВАЖЛИВІШЕ!

Коли у вас стислі терміни або довгий список справ, останнє що вам потрібно, це завдання яке змусить вас працювати ще більше із рутинними задачами. Але як можна щось змінити у процесі проектування, пронизаного повторенням та переробкою?

Запрошуємо на вебінар де розкажемо, як використання iLogic для 3D-розробки промислових продуктів в Inventor, допоможе звільнити  час, щоб ви могли зосередитися на тому, що найважливіше.

Дата та час: 23 вересня, 15.00

Ключові теми вебінару:
- Огляд ключових можливостей Autodesk Inventor.
- Як почати роботу в середовищі iLogic.
- Розберемо приклади робочих процесів застосування iLogic для автоматизації в Inventor.
- Обґрунтуємо, чому застосування програмування з iLogic ефективніше, ніж його ігнорування.

ГОЛОВНІ ПРИЧИНИ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОБІТ У INVENTOR

- Не будете витрачати час на нудні завдання

- Швидко налаштуєте продукти у відповідності до специфікації клієнтів

- Відповідність стандартами вашої компанії

- Уникнете складного програмування

- Автоматизуєте свою роботу на всіх рівнях

Спiкер вебiнару:

Mukhin_Dmytro

Дмитро Мухін

Autodesk Expert Elite, інженер по рішенням Autodesk PD&M (Група компаній МУК)!

Не виконуйте нудні завдання.
Часті та повторювані завдання - це лише частина роботи,
але іноді вони унікальні для вашого конструкторського
процесу. Що, якби ви могли легко написати код який зробить всю нудну роботу за вас? Визначте правила, які автоматизують ці завдання за допомогою технології iLogic в Inventor. Встановити правила для автоматизації так само легко, як створити або відкрити документ.
Швидке налаштування продукту у відповідності до специфікації.
Для оперативного виконання замовлень клієнтів необхідне швидке перетворення вимог замовника у правильно сконфігуровану модель. iLogic допоможе вам встигнути вчасно. Визначте правила, додайте форми та опублікуйте за допомогою інструменту Shared View для детального перегляду в браузері з будь-якого пристрою і з можливістю коментування. Ваші команди з  продажів або клієнти отримують свободу у перегляді і коментуванні продукту, а ви - свободу витрачати час на інші проекти.

Відповідність стандартам. 

Перевірка вашої роботи на відповідність стандартам компанії і результати роботи - це тест на знання і time management. Ви повинні знати про стандарти, про можливі недоліки, і знайти час для детальної перевірки своєї деталі чи сбірки. Але визначивши стандарти для автоматизації в Inventor, у вас не буде в цьому необхідності. Inventor автоматично зробить перевірку за вас.

Автоматизація роботи на всіх рівнях

Автоматизація не обмежується лише створенням моделі. Насправді, це допомагає отримати значно більше починаючи від моделювання і до виробництва. Під час роботи iLogic з деталями, вузлами та кресленнями, він також інтегрується з Inventor CAM. Автоматизуйте створення та розміщення траєкторії інструментів для побудови, і навіть публікуйте моделювання процесів в Inventor Nastran.

КОМУ БУДЕ КОРИСНОЮ СЕРIЯ ВЕБIНАРIВ:

Керівники виробничих підприємств, інженери-конструктора, інженери-розраховувачі, оператори верстатів ЧПУ, менеджери проектів і всі, хто створює продукцію, приєднуйтесь та отримайте цінну, експертну інформацію!

 

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР, ТА ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПІДВИЩИТИ  ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ НАД ІНЖЕНЕРНИМИ ПРОЕКТАМИ!