ezgif 2

Інтегроване CAD, CAE, CAM та PCB програмне забезпечення

Fusion 360 об'єднує процеси дизайну, проектування, розрахунки, роботу над електронікою та підготовку до виробництва в єдину платформу!

Досить боротися з непрацюючими процесами, повертайтеся до того, що ви робите найкраще. Повноцінне рішення для розробки продукції чекає на вас! 

 

Єдине програмне забезпечення CAD, CAE і CAM.

 

Усувайте розриви в процесі розробки продукції. Об’єднуйте дизайн, інженерію, електроніку та виробництво в єдину платформу.

Створюйте складні продукти легко!

Цінова пропозиція

Fusion 360 Team Participant - на 1 рік - 2 700.00 грн.
Fusion 360 Team Participant - на 3 роки - 7 900.00 грн.

Fusion 360 - на 1 рік - 10 000.00 грн.
Fusion 360 - на 3 роки - 27 000.00 грн.

Fusion 360 Manage - від 10 000.00 грн.*
Fusion 360 Machining Extension - на 1 рік - 32 100.00 грн.
Fusion 360 Nesting & Fabrication Extension - на 1 рік - 32 100.00 грн.
Fusion 360 Additive Build Extension - на 1 рік - 32 100.00 грн.*
Fusion 360 Generative Design Extension - на 1 рік - 32 100.00 грн.*
Fusion 360 Additive Simulation Extension - Режим Preview (безкоштовно)

* Рекомендована ціна (станом на 23 жовтня 2021 р.)

Fusion 360 переваги використання

3D-моделювання

Не дозволяйте інструменту для розробки дизайну обмежувати вашу креативність і здатність швидко створювати кілька варіантів майбутньої продукції. Творіть вироби так, як ви вважаєте за потрібне на всіх етапах процесу розробки продукту за допомогою різних середовищ моделювання.

Електроніка

Припиніть боротися з ручними робочими процесами проектування і застарілими способами обміну файлами. Отримайте всі переваги повнофункціонального хмарного інструменту для роботи з електронікою та 3D-моделями на єдиній платформі, що працює асоціативно.

Розрахунки

Не варто чекати. Зробіть температурні та інші розрахунки своїх проектів на ранніх стадіях процесу розробки. Визначте зручність використання і виявте недоліки до виробництва.

Generative Design

Розширюйте свої можливості для інновацій. Швидко створюйте масу різних варіантів моделей, базуючись на обмеження щодо міцності, виробничі можливості, тощо. Як тільки варіант вибрано, відредагуйте обрану геометрію і приступайте до наступного етапу.

Документація

Уникайте експорту. Застосовуйте просте отримання креслень і специфікацій безпосередньо з ваших 3D-моделей для забезпечення точності виготовлення.

Командна робота

Не дозволяйте відстані, часовим поясам і простроченим термінам затягувати процес розробки. Переглядайте всі дані проектування з єдиної панелі інструментів проекту і легко взаємодійте як з внутрішніми, так і з зовнішніми зацікавленими сторонами.

Виробництво

Уникайте дорогих переробок, дефектів і пропущених термінів, які впливають на ваш прибуток, за допомогою дійсно безшовної роботи CAM з CAD. Використовуйте технології HSM для швидкого створення траєкторій інструментів, які скорочують час циклу, зменшують зношування станка та інструмента та створюйте високоякісні готові деталі.

Workshop по FUSION 360

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в серії безкоштовних воркшопів "Моделювання у Fusion 360 для малого бізнесу і R&D відділів".

Дати: 19-21 жовтня 2021
Час: 11:00 - 12:00 (GMT+3)

На старті будь-якого проекту важливо дуже грамотно розподіляти фінансові та часові ресурси. Керівникам підприємств та інженерам, які тільки на самому початку свого становлення, буде корисно дізнатися про унікальні можливості мультидисциплінарного програмного продукту Autodesk Fusion 360, який ідеально підходить для створення продукції від ідеї до прототипу.

З ключових переваг слід відзначити ціну, яка неймовірно низька, порівнюючи з конкурентними рішеннями. А за функціональними можливостями конкурентів можна сказати і немає, адже це практично єдиний САПР з такими можливостями, який працює як на Windows, так і на macOS. Так як цей продукт має багато функцій, зав'язаних на хмарні можливості, він ідеально підходить для розподілених малих команд по всьому світу, який дозволить ще й оптимізувати робочі процеси на слабких комп'ютерах

Про ці та інші переваги Fusion 360 для малого бізнесу і R&D відділів дізнаєтесь під час серії воркшопів.

Ключові теми серії воркшопів:
• Ключові можливості Fusion 360
• Переваги хмарних можливостей
• Можливості для розподілених команд
• Приклади застосування в малому бізнесі
• Приклади застосування в R&D відділах

КОМУ БУДЕ КОРИСНА СЕРІЯ ВОРКШОПІВ:

Керівники виробничих підприємств, інженери-конструктора, інженери-розраховувачі, оператори верстатів, менеджери проектів і всі, хто створює продукцію, приєднуйтесь і отримаєте цінну, експертну інформацію!

 

СПІКЕРИ:

mukhin_d

Дмитро Мухін

- Інженер по решенням Autodesk PD&M (MUK Group)
- Авторизований тренер Autodesk (MUK Computers)
- Autodesk Expert Elite

tymoschuk-v

Василь Тимощук

- Інженер по рішенням Autodesk PD&M / M&E (MUK Group)
- Спеціаліст машинно та станко будівництва, обробки ЧПУ

Перегляньте відео із минулих експрес майстер-класів по Autodesk Fusion 360

Експрес-курс: "Fusion 360: 3D-друк, дизайн виробів, розробка меблів, верстати з ЧПУ"

Експрес-курс по Fusion 360: "Перехід з класичного САПР на хмарний Fusion 360"

Fusion 360 Marathon 2020

ПРИДБАТИ FUSION 360