Інтегроване CAD, CAE, CAM та PCB програмне забезпечення

Fusion 360 об'єднує процеси дизайну, проектування, розрахунки, роботу над електронікою та підготовку до виробництва в єдину платформу!

Досить боротися з непрацюючими процесами, повертайтеся до того, що ви робите найкраще. Повноцінне рішення для розробки продукції чекає на вас! 

 

Єдине програмне забезпечення CAD, CAE і CAM.

 

Усувайте розриви в процесі розробки продукції. Об’єднуйте дизайн, інженерію, електроніку та виробництво в єдину платформу.

Створюйте складні продукти легко!

Наявні підписки:

Програмний продукт на 1 та 3 роки:
Fusion 360 CLOUD
Fusion 360 Team Participant

Extensions* для програмного продукту на 1 рік:
Fusion 360 Manage
Fusion 360 Machining Extension
Fusion 360 Nesting & Fabrication Extension
Fusion 360 Additive Build Extension
Fusion 360 Generative Design Extension
Fusion 360 Simulation Extension
Fusion 360 Product Design Extension
Fusion 360 Additive Simulation Extension
*Extensions працюють лише при наявності підписки на Fusion 360 CLOUD.

Fusion 360 переваги використання

3D-моделювання

Не дозволяйте інструменту для розробки дизайну обмежувати вашу креативність і здатність швидко створювати кілька варіантів майбутньої продукції. Творіть вироби так, як ви вважаєте за потрібне на всіх етапах процесу розробки продукту за допомогою різних середовищ моделювання.

Електроніка

Припиніть боротися з ручними робочими процесами проектування і застарілими способами обміну файлами. Отримайте всі переваги повнофункціонального хмарного інструменту для роботи з електронікою та 3D-моделями на єдиній платформі, що працює асоціативно.

Розрахунки

Не варто чекати. Зробіть температурні та інші розрахунки своїх проектів на ранніх стадіях процесу розробки. Визначте зручність використання і виявте недоліки до виробництва.

Generative Design

Розширюйте свої можливості для інновацій. Швидко створюйте масу різних варіантів моделей, базуючись на обмеження щодо міцності, виробничі можливості, тощо. Як тільки варіант вибрано, відредагуйте обрану геометрію і приступайте до наступного етапу.

Документація

Уникайте експорту. Застосовуйте просте отримання креслень і специфікацій безпосередньо з ваших 3D-моделей для забезпечення точності виготовлення.

Командна робота

Не дозволяйте відстані, часовим поясам і простроченим термінам затягувати процес розробки. Переглядайте всі дані проектування з єдиної панелі інструментів проекту і легко взаємодійте як з внутрішніми, так і з зовнішніми зацікавленими сторонами.

Виробництво

Уникайте дорогих переробок, дефектів і пропущених термінів, які впливають на ваш прибуток, за допомогою дійсно безшовної роботи CAM з CAD. Використовуйте технології HSM для швидкого створення траєкторій інструментів, які скорочують час циклу, зменшують зношування станка та інструмента та створюйте високоякісні готові деталі.

Перегляньте відео із минулих експрес майстер-класів по Autodesk Fusion 360

Експрес-курс: "Fusion 360: 3D-друк, дизайн виробів, розробка меблів, верстати з ЧПУ"

Експрес-курс по Fusion 360: "Перехід з класичного САПР на хмарний Fusion 360"

Fusion 360 Marathon 2020