ВІДКРИЙТЕ НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ В ІНЖЕНЕРНОМУ ПРОЕКТУВАННІ РАЗОМ З AUTODESK AEC COLLECTION 2020!

Сфера інженерного будівництва розвивається неймовірно швидко, впроваджуючи нові технології, та значно вищі вимоги до якості робіт. Хоча складність проектів досягла нового рівня, збільшились і можливості для інновацій, автоматизації та досягнення кращих результатів. Справа не в тому, щоб працювати довше чи важче. Йдеться про розумнішу роботу – із застосуванням комплексних інженерних рішень.

З 13 по 19 cерпня офіційний дистриб'ютор Autodesk в Україні - група компаній МУК проведе серію вебінарів, під час яких розкаже, як за допомогою інструментів Архітектурно-інженерної колекції від Autodesk, зекономити час на проектах, людських ресурсах, будівництві, і як дешевше вирішувати до 80% завдань підготовки проекту.

Інструменти колекції допоможуть вирішити майже всі питання, починаючи від отримання вихідних даних і закінчуючи авторським наглядом на будівельному майданчику, що виникають у архітекторів, інженерів і будівельників. 

Ми розглянемо можливості колекції в п'яти частинах:

13 серпня, 14.00 - Склад колекції, огляд інструментів і їх призначення
14 серпня, 14.00 - Збір вихідних даних та їх обробка
17 серпня, 14.00 - Громадянське проектування
18 серпня, 14.00 - Промислове проектування
19 серпня, 14.00 - Будівництво та управління проектом

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ КОМПЛЕКСНИХ ІНЖЕНЕРНИХ РІШЕНЬ :

- Економічно вигідніші проекти

- Ефективні дизайнерські рішення

- Підвищення продуктивності вашої команди

- Оптимізація вартості та будівельної технологічності

- Автоматизація повторюваних, трудомістких завдань

- Підвищення якості та швидкості роботи над складними конструкціями

- Підвищення лояльності ваших клієнтів

КОМУ БУДЕ КОРИСНОЮ СЕРIЯ ВЕБIНАРIВ:

Нові інтегровані інженерні інструменти дають кожному, хто працює над проектом, доступ до тієї самої інформації, що дозволяє інженерним командам залучатися раніше і впливати на критичні рішення з самого початку проекту. Це звільняє час інженерів і дозволяє зосередитись на найважливішому - розробці оптимізованих інженерних рішень для ваших клієнтів, що робить вашу компанію більш конкурентноспроможньою.

 

  • Керівникам будівельних, архітектурних компаній

  • Архітекторам

  • Iнженерам

  • Промисловим дизайнерам

Спiкер серії вебiнарiв:

Makarov_D

Дмитро Макаров

Керівник відділу Autodesk в Групі компаній МУК

Частина #1: Склад колекції, огляд інструментів і їх призначення.
У цій частині ми розглянемо кожен інструмент з колекції, починаючи з основних і найбільш відомих, до допоміжних інструментів, закінчимо корисними доповненнями. Також розкажемо як їх знайти в кабінеті користувача, як правильно встановити і активувати.
Частина #2: Збір вихідних даних та їх обробка
У цій частині розкажемо про можливості фотограмметрії, сканування об'єктів, побудови і обробки хмар точок. Також ознайомимося з методологією підготовки отриманих даних в об'єкти моделювання для роботи з ними в проекті. Інструменти в складі колекції: Recap Pro, Infraworks, Civil 3D, Revit.

Частина #3: Громадське проектування 

На прикладі проектування цивільних об'єктів розкажемо про користь використання інструментів колекції в зв'язці один з одним. Інструменти в складі колекції: FormIt Pro, Infraworks, Revit, 3DS Max.

Частина #4: Промислове проектування 

На прикладі проектування промислових об'єктів розкажемо про користь спільного використання інструментів: Revit, Robot Structural Analysis Professional, Advance Steel.

Частина #5: Будівництво та управління проектом 

У цій частині ми розглянемо, як інженери вирішують конфлікти міждисциплінарних проектів за допомогою інструментів Navisworks Manage.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ, ТА ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ КОМПЛЕКСНИХ ІНЖЕНЕРНИХ РІШЕНЬ ПІДВИЩИТИ  ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ НАД ІНЖЕНЕРНИМИ ПРОЕКТАМИ.